Prosinec 2013

Pátek třináctého

23. prosince 2013 v 19:14 | asanita |  Moje názory

Nechápu všechny ty strachy okolo pátku třináctého. Pátek je můj nejoblíbenější den, protože začíná víkend a číslo 13 patří k mým oblíbeným. Nesnáším ty strachy a mluvení o tom, že se v pátek třináctého stane něco hrozného či nevysvětlitelného. Vždyť je to den jako každý jiný! Mě ani nikomu z mích kamarádů nebo známých se nic strašného nebo zlého nestalo. Rozhodla jsem se najít na internetu něco, co by mi pomohlo zjistit, proč se k tomuto dni tyto pověry vážou.

Vesmír

23. prosince 2013 v 19:01 | asanita |  Moje názory
Vesmír je vlastně takové velké neznámo plné galaxií, hvězd, komet, měsíců, planet, asteroidů, meteoritů a kdo ví čeho všeho ještě. I když jsme toho už spoustu objevili, tak to není ještě zdaleka všechno. Nevíme, jestli je vesmír konečný či nekonečný a pořád ještě nebyl žádný člověk na Marsu.

Gran Turismo

23. prosince 2013 v 10:08 | asanita |  Ostatní články
Očima autorky:
Všeobecně se říká, že holky na závodní hry moc nejsou, u mě to ale zas tak jednoduché nebylo, protože mě vždy bavilo dívat se na ostatní, jak sviští po silnici plnou rychlostí a ze všech sil se snaží být první.
Tak jsem jednou zkusila jednu závodní hru na PC, ale vždy jsem se buď vysekala a nebo jsem se blížila hlemýždím tempem k cíli. Později jsem vyzkoušela další podobné hry, ale výsledek byl stejný.
Teprve pak jsem dostala k Vánocům PSP a později i hru Gran Turismo. Hned jak jsem hru dostala, šla jsem si ji netrpělivě vyzkoušet, nečekala jsem sice, že by byl výsledek jiný než u her předchozích, ale zkusit jsem to musela, první závod jsem dojela na posledním místě, ale když jsem si vybrala jinou trať, tak jsem hned byla první, proto jsem si hru Gran Turismo oblíbila. Můžete si zkoušet nové tratě s jinými auty a vybrat si co Vám sedí. Není to jako s hrami na kterých máte na výběr jen jednu trať, je to mnohem jiné.