Jessie

6. února 2014 v 18:06 | asanita |  Ostatní články
Jessie je seriál, který se vysílá každý den na Disney Chanel. Tento seriál patří do žánru rodinné komedie. Je to takový oddechový pohodový seriál, který si po těžkém dnu zapnete, zasmějete se a ani u něj nemusíte moc přemýšlet.


Celý seriál začíná tak že se jedna dívka z Texasu přestěhuje do New Yorku, kde si chce najít práci a splnit si svoje sny, ale taxikář ji vyhodí u jednoho velkého domu, protože dívce někdo ukradl peněženku a neměla taxikáři čím zaplatit. Naštěstí přijde na pomoc dívce Jessie (kterou hraje Debby Ryan) malá holčička Zuri (hraje Skai Jackson), která Jessie nabídne, aby jí dělala chůvu. Jessie práci přijme a bude se starat o Zuri a její sourozence Raviho (hraje Karan Brar), Luka (hraje Cameron Boyce) a Emu (hraje Peyton List). Jessie bude s dětmi žít v luxusním bytě a za svou práci bude od rodičů dětí podnikatelky a modelky Christiny Rossové (hraje Christina Moore) a režiséra Morgana Rosse (hraje Charles Esten) dostávat slušně zaplaceno. Dětem bude v seriálu uklízet a vařit (i když né moc rád) tlustý majordomus Bertram (hraje Kevin Chemberlin). A ještě k tomu bude po Jessie koukat i vrátný Tony (hraje Chris Galya), takže se určitě nudit nebudete…

Pár vět o jednotlivých postavách ze seriálu Jessie.

Jessie:
Jessie je dcera vojenského mariňáka, kterou přitahují maléry, ale vždy se jí podaří dát vše do pořádku. Sní o tom, že bude zpěvačkou a herečkou na Broadway. Neustále soutěží se svou ,,kamarádkou" Darlou z Texasu o to kdo má lepší život například poslala Darle video, kde jí ukazuje celý velký byt, kde je s dětmi a také má na sobě drahé náramky, náhrdelníky a korunku, všechny tyto věci si ,,vypůjčila" od své šéfové Chrastiny Rossové. Jessie také velmi nesnáší paní z bytu pod nimi Rodu Chesterfildovou, která ji vždy dokáže spolehlivě vytočit. Jessie nemá z Texasu žádné pěkné šaty, protože tam prodávali pouze vojenskou výstroj, bez děvčat Emy a Zuri by se ani nedokázala obléct na rande s Tonym.

Ema:
Ema se zajímá o módu, sleduje módní časopisy,obléká se podle nejnovějších módních výstřelků a dokonce na internet dává pod přezdívkou Kity Coture videa ve kterých hodnotí různé nové outflity hvězd. Vždy má vymyšlenou nějakou vtipnou pohotovou hlášku, kterou všechny pobaví. Dokonce jako jediná vychází s paní Chesterfildovou a dokáže se s ní normálně bavit. Vyhrála soutěž mladých vědců a dokázala se skamarádit s novou dívkou ve třídě. Prostě fajn holka.

Luk:
Luk je pihatý rošťák, který pokaždé vymyslí nějakou lumpárnu a má nejradši nepořádek. Ve škole je hodně oblíbený a do své party zapadá. Líbí se mu jeho chůva Jessie, ale kvůli velkému věkovému rozdílu ho Jessie odmítla, ale přesto se Luk nevzdává. Také rád tancuje a je v tom fakt dobrý. Pořád spí s plyšovým zvířátkem koalákem Kenym, kvůli kterému se hodněkrát dostal do pěkných potíží.

Ravi:
Ravi pochází z Indie, ale Morgan a Christina ho adoptovali. Má doma velkého ještěra Kiplinga, kterého si sebou dovezl z Indie. Ravi si na život v Yorku teprve zvyká a Luk mu to moc nezlehčuje, ale pak se břemena prolomí a oba si vzájemně pomáhají, jako praví bratři. Ravi žárlil na Luka, protože měl každou holku, kterou si zamanul, ale nakonec i on jednu získal. Všichni Raviho obdivují, protože se dokáže starat o svého dvoumetrového ještěra, mít dobré známky ve škole a také jíst ohnivé dračí papričky, aniž by ho to pálilo.


Zuri:
Zuri je ze všech dětí Rossových nejmladší. Má smyšlenou kamarádku mořskou panu Milie, se kterou si povídá. I když je Zuri malá, tak je hodně silná, hlavně když dostane záchvat zuřivosti sedmé úrovně. Když je v seriálu Jessie scéna se Zuri, tak se rozhodně nudit nebudete.

Bertram:
Bertram je majordomus rodiny Rossových. Práci sice moc nedá, ale má srdce na pravém místě a vždy dokáže Jessie vždycky nějak pomoct.

Tony:
Tony je roztomilý vrátný, kterému se líbí Jessie. Hned jí to dá najevo a vyrazí spolu na rande. Poprvé to sice moc slavně nedopadne, ale Tony se nevzdává, pomáhá Jessie co to jde a nakonec z jejich vztahu přeci něco bude.

Roda Chestefildová:
Je velmi tvrdá a snaží se Jessie práci co nejvíce znepříjemnit. Nakonec se ukáže, že se jí líbí majordomus Bertram, takže není zase tak zlá. Také založí ještěrčí útulek a začne se bavit s Emou, protože jí prý někoho připomíná.

Tento seriál je hodně zábavný, takže když budete mít chvíli čas, podívejte se na něj!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama