Sedm nejlepších online her

7. února 2014 v 15:53 | asanita |  Ostatní články
Když máte dlouhou chvíli, tak si můžete zahrát nějakou online hru. Stránek, na kterých můžete online hry hrát existuje dnes už spoustu, ale které online hry jsou vážně dobré a stojí za to si zahrát? Přináším Vám sedm méně i více známých tipů na zahrání. Všech sedm her vyjde ve dvou článcích v prvním (v tomhle) budou první tři nejlepší online hry a ve druhém bude celý zbytek (tedy další čtyři hry). Druhý článek vyjde zhruba do dvou týdnů. Původně jsem chtěla nechat vyjít všech sedm recenzí v jednom článku, ale po přečtení mi došlo, že by byl článek moc dlouhý a nezáživný, tak jsem se rozhodla je takhle rozdělit. Doufám, že se Vám i tak budou oba články líbit a přeji příjemné počtení.


1. The Light Temple

Na plné čáře u mě vyhrála logická skákačka The Light Temple pro dva hráče. Vyšlo i několik dalších dílů jako třeba Forest Temple, Ice Temple a Crystal Temple. Všechny hry jsou si ale dost podobné. Hlavními postavami hry je ohnivý kluk a vodní dívka. Voda se ovládá klávesami A D W S a oheň šipkami. Velice důležité je, aby se do cíle dostaly obě postavičky a cestou si navzájem pomáhali. Ve hře často musíte něco přeskakovat. Voda může projít vodou, ale voda musí oheň přeskočit. Oheň zase může projít ohňem, ale musí přeskakovat vodu. Ve hře se ještě vyskytuje taková zelená tekutina, kterou musí přeskakovat obě postavičky. Když se Vám ale přeskočení nepovede, tak musíte dělat celý level od začátku, což je občas velice namáhavé. To je pro začátek asi vše, co byste měli vědět a můžete jít hrát!

Název hry: The Light Temple
Kategorie: skákačka, logická
Hra pro: dva
Hodnocení: 100%

2. Free rider 3

Druhé místo obsadila sportovní hra Free rider 3, která je určena hlavně pro BMX nadšence. Hra má jednoduché ovládání šipkami, rychlost se zvyšuje šipkou nahoru, pravá a levá šipka slouží hlavně k vyrovnávání rovnováhy ve skocích a šipka dolů slouží jako brzda. Hra vypadá na první pohled hodně jednoduše, ale pořád se můžete na tratích zlepšovat. Moje nejoblíbenější trať se jmenuje Smooth Jumps. Ve hře máte také jedinečnou možnost vytvořit si svou vlastní trať a uložit ji do hry, takže ji můžou hrát i další hráči. Super na odreagování, vyzkoušejte.

Název hry: Free rider 3
Kategorie: sportovní, cyklistická
Hra pro: jednoho
Hodnocení: 90%


3. Bomb It 1

Třetí místo u mě získala starší hra Bomb It 1. Her Bomb It vyšlo více a dají
se zahrát na mnoha stránkách. Hra patří do žánru strategické. Ve hře jde hlavně o to šikovně umístit bombu tak, aby zničila tvého nepřítele. Občas je to o dost těžší, než to vypadá, ale zároveň se musíte vyhýbat bombám, které ti nastavil nepřítel. Skvělá vychytávka je, že můžete hrát ve dvou anebo sami. Ve hře také můžete sbírat různé bonusy, které vám pomohou nepřítele zničit. Ovládání je šipkami a bombu pokládáte mezerníkem.

Název hry: Bomb It 1
Kategorie: strategické
Hra pro: jednoho i pro dva
Hodnocení: 89%

Děkuji za přečtení a doufám, že se Vám článek líbil. Pokud ano, tak se můžete těšit na další pokračování s názvem Sedm nejlepších online her 2.

Pište do komentářů, a pokud chcete, tak hlasujte v anketě pod článkem.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám některá z těchto online her?

Ano
Ne

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama