Televize Déčko

24. března 2014 v 18:23 | asanita |  Moje názory
Je to už celkem dlouho, co tato televize začala vysílat. Za tu dobu si získala spoustu příznivců (hlavně mladších dětí), ale i odpůrců (hlavně starších dětí). Je to tím, že si ti starší myslí, že na Déčku dávají jen samé pořady pro malé děti, proto ztratí chuť se na tento pořad podívat už předtím, než ho vůbec zapnou. Znám i spoustu starších dětí (11-13 let), které se na některé pořady na Déčku dívají, ale většinou se bojí je doporučit kamarádům ze třídy, protože se děsí toho, že by se jim posmívali. Já se na Déčko dívám celkem ráda, protože je tam spoustu skvělých pořadů o kterých ostatní neví, že vůbec existují, proto bych Vás s některými ráda seznámila.


Hodně štěstí Charlie
Zábavný pořad, který znám už dlouho z Disney Channelu. Je o zvláštní rodině, která se potýká se starostmi každodenního života. V tomto seriálu o zábavu není nouze!

Lvíčata
Zajímáte se o sport? A marně hledáte nějaký zajímavý sportovní pořad? Tak to Lvíčata budou přesně pro Vás. Moderátor Aleš Valenta vás v každém díle představí s nějakým sportem a poví Vám jeho pravidla, jak probíhá tréning, co na tréning potřebujete a také Vám představí nějakého známého sportovce v tomto sportu a udělá s ním krátký rozhovor. Těšte se!

60 zvířecích zabijáků
V tomto pořadu se seznámíte s různými zvířecími zabijáky. Dozvíte se o nich mnoho zajímavých informací a budete je moct pozorovat v jejich přirozeném prostředí.

Wifina
V tomto pořadu se dozvíte zajímavosti ze světa, technické zajímavosti, kulturní zajímavosti, módní zajímavosti, zajímavosti v hudbě, volném čase a mnoho dalšího a to vše navíc s příjemnými dětskými moderátory. Doporučuji!

Bludiště
Tým červených a modrých se utká proti sobě. Utkají se ve vědomostních soutěžích, v laserovém bludišti i v lanové dráze. Bude to velmi napínavý souboj. Vítězný tým bude čekat odměna, ale ani poražený tým nepřijde zkrátka.

Faktor U
Slyšeli jste o novinkách jménem Parkour nebo Slacklime? Ne? Tak to musíme napravit, v každém díle vám moderátor nějakou zajímavou novinku představí a naučí vás s ní základní věci. Pokud se triky naučíte správně tak budete za hvězdu!

Fotbalová škola
Jste mladý nadějný fotbalista a rád byste se něčemu přiučil? Tak to se podívejte na Fotbalovou školu. Naučí vás tam základní herní techniky a mnoho dalšího.

Děsivé dějiny
V tomto pořadu se dozvíte, že dějiny byly opravdu děsivé, dozvíte se nechutné a hrůzostrašné věci o kterých vám v hodinách dějepisu vůbec nic neříkali.

Pevnost Boyard
Velice známá soutěž při které si soutěžící procvičí svůj důvtip, sílu i obratnost v úkolech při kterých by se mnohým z nás tajil dech. Na závěr se pokusí nasbírat co nejvíce mincí v legendární pokladnici.

Věda je zábava
Nudí vás fyzika a chemie a máte dost všech těch nudných pokusů? V tomto pořadu se dozvíte, že věda může být i zábavná. Nejlepší je, že na tyto pokusy budete potřebovat jen věci, které jsou k dostání v každé domácnosti. Tak směle do toho!

Jste zrovna, když se vysílá nějaký z těchto pořadů ve škole, ale přesto byste ho rádi viděli? Tak to jděte na stránky Déčka. Najděte si tam pořad, co se vám líbil a pusťte si ho online.

Tak co, pořád si myslíte, že je Déčko nudné?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama