Konečně prázdniny

2. července 2014 v 17:28 | asanita |  Deník

Útrpné a dlouhé hodiny ve školních lavicích skončily a na paměť toho všeho, co jsme prožili nám byl předán onen list papíru, který by nebyl ničím zvláštní a možná by ani dokonce nestál za povšimnutí, kdyby na něm nebylo napsáno slovo Vysvědčení.


Ale jo, dneska mám celkem rozpitvávací náladu, tak doufám, že Vás tímto článkem neunudím k smrti. To vysvědčení není zas tak strašné (tedy alespoň v mém případě ne) mé příbuzné už tato rutina začíná pomalu nudit, ale já jsem na své vysvědčení hrdá, přeci jenom pořád samé jedničky také nejsou na škodu. Pořád slýcháváte, jak jste šikovní a chytří, babičky a dědečci mohou přihodit nějakou tu padesátikorunu a vy si za to pak můžete něco pěkného koupit. Jen tak mimochodem tento článek měl vzniknout o něco dříve, ale neměla jsem na jeho sesmolení patřičnou "vykecávací" náladu, tak doufám, že to chápete.

Teď pomalu ale jistě přejdeme k otázkám týkajících se blogu. V první řadě by Vás (dle mého názoru) určitě zajímala letní aktivita na blogu. V tomto měsíci jsem kromě posledního týdne pořád doma, tak blog na aktivitě rozhodně trpět nebude. První a třetí týden v srpnu jsem pryč, ale přeci jenom se budu snažit, alespoň pár článků přidat. Jinak mám zatím v rozepsaných už dlouho slibovanou recenzi posledního dílu Hunger Games (napřed to tedy budu muset dočíst), první kapitolu vícedílné povídky Až za hranici a recenzi filmu Ďábel nosí Pradu. Chtěla bych ale začít pracovat na nějaké té challangi a pozor teď se držte, společně s Pavlem připravujeme jeden takový zajímavý projekt. Také rozhodně napíšu v létě nějaký další výkecový článek, protože mě to začalo dost bavit (:D).
Takže, jak vidíte plány by byly…

Pokusím se tento článek nyní trochu odlehčit tím, že přidám seznam knih, které chci v létě (vím, že to v létě asi všechno nestihnu, tak alespoň některé) přečíst.
1. Bohové Olympu Proroctví-Rick Riordan
2. Srdce ze zmrzliny-Cathy Cassidy
3. Erebos-U. Poznanski
4. Hunger Games síla vzdoru-Suzanne Collinsová
5. Bohové a Válečníci ostrov Bohyně-Michelle Paverová
Když se na to tak dívám tak toho zase tolik není. Možná tedy budou i nějaké knižní recenze.

Pěkné léto Vám přeje Vaše asanita

Jak dopadlo vysvědčení Vám? A co budete v létě podnikat?

Pište do komentářů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tera Tera | Web | 2. července 2014 v 17:33 | Reagovat

V létě bych chtěla taky přečíst hodně knih  a shlédnout hodně filmů :-) Vysvědčení bylo fajn, byly ale i dvojky. Jinak na blogu mám 50 tipů, co dělat o prázdninách, pokud tě to zajímá, tak se koukni ;-)

2 asanita asanita | Web | 2. července 2014 v 17:41 | Reagovat

[1]: Dvojky jsou taky v pohodě. Na filmy se rozhodně budu také dívat. Prázdniny se (alespoň v mém případě)okolo filmů, knih a hudby točí hodně. A neboj, tvůj článek si určitě přečtu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama