20 questions about the blog-začátky

25. srpna 2014 v 16:36 | asanita |  20 questions about the blog

Tak, jsem tu s pokračováním mnou vymyšleného projektu 20 questions about the blog. Dnes budu odpovídat na otázky první části s názvem začátky. Pohodlně se usaďte a jdeme na to.


ZAČÁTKY

1. Co Vás přivedlo k tomu založit si blog?
Začneme od začátku. V sedmi letech jsem napsala svou první báseň. Pak druhou, třetí, čtvrtou atd. Následně jsem začala psát pohádky (dnes už bych tomu říkala spíš dětské povídky). Nikde jsem svou tvorbu nepublikovala, jen jsem jí četla příbuzným a nejlepším kamarádům. Potom jsem na nějakou dobu psát přestala a začala jsem číst časopis Top dívky. Tam v Help Mailu (nebo tak nějak) byly vždy články nějakých blogerek z Krásné. Jednou jsem si tam četla jeden článek, zdál se mi dobrý, a tak jsem si našla blog té blogerky. Její blog jsem začala číst a z ní jsem se dostávala k dalším a dalším blogerům, jejichž blogy jsem četla. O pár let později jsem dostala k Vánocům PSP, na které jsem později napsala jen tak na papír recenzi. Tím bylo dovršeno. Založila jsem si blog pod přezdívkou asanita, kde jsem onu recenzi a pár dalších připravených článků zveřejnila.

2. Představovali jste si svůj blog, když jste ho zakládali jinak?
Ano svůj blog jsem si na začátku představovala jinak, bylo to tak hlavně proto, že jsem nevěděla, jak je těžké dělat grafiku a podobně. V podstatě jsem byla na blog.cz nováček jako každý jiný, který objevoval nové možnosti, které tento server poskytuje. V zásadě jsem, ale chtěla, aby můj blog byla taková všehochuť, kde budou úvahy, recenze a povídky. Sice jsem přidala ještě pár dalších rubrik, ale tento cíl jsem v zásadě splnila a doteď se snažím svůj blog tomu obrazu před založením, co nejvíce přiblížit.

3. Jak Vás napadla přezdívka na Vašem blogu? Má nějakou spojitost s adresou?
Upřímně ani nevím, jak mě přezdívka napadla. Dříve jsem ji používala v online hrách a pak jsem ji prostě použila i na blogu. Spojitost s adresou má přezdívka velkou, protože mám adresu stejnou jako přezdívku (:D).

4. Vraťte se ke svému prvnímu článku, co jste na blog zveřejnili a zkuste ho objektivně zhodnotit.
(Na můj první článek na blogu najdete odkaz v první otázce.) Řekla bych, že je to dost podrobná recenze, ve které je zahrnuto vše, co by mělo. Pod recenzí je navíc anketa, což byl pro mě tenkrát velký úspěch. Na druhou stranu jsem byla mladší a vyjadřovala jsem se trochu jinak, než teď a je to docela vidět a fotkám by určitě také neuškodilo, kdyby byly méně rozmazané (:D). Ale řekla bych, že na to, že to byl můj první článek, co jsem na blog publikovala, to bylo celkem dobré.

5. Jak jste se cítili, když jste si u nějakého článku poprvé všimli místo obvyklého strašáka "Přidat komentář" nápisu "Počet komentářů 1"? Tušíte, jak se tam "návštěvník" mohl dostat?
Cítila jsem se nepopsatelně skvěle. Stalo se to u TOHOHLE článku. Klikla jsem na ten nápis a k mému údivu tam byl tenhle komentář.









Byla jsem z toho dost zklamaná, protože jsem tenkrát nevěděla, že to tahle holka píše na každý blog, který najde, aby si zvýšila návštěvnost. Když jsem klikla na její blog, tak jsem si všimla, že má u většiny článků kolem dvou seti komentářů, potom jsem si ale v grafice všimla nápisu ve stylu. Můj blog je nejlepší!!!!!!!!!!!!!!! Ostatní blogy jsou trapné!!!!!!!!!!!!!!!! Když jsem začala číst komentáře pod jejím nejnovějším článkem, tak ji všichni proklínali, slibovali, že její blog nahlásí atd. Já jsem se ale do "diskuse" nezapojila a její stránku jsem navždy opustila.

Moje zklamání tedy po tomto zjištění netrvalo dlouho a už vůbec ne, když se mi pod článkem objevily další komentáře.












Pak se mi pod článkem objevily další dva komentáře, které s článkem, ale nijak nesouvisely a pak ještě jeden (který jsem, ale napsala já). Tím jsem měla pod článkem šest komentářů, což je prozatímní rekordní počet komentářů na mém blogu. To jsem měla kliku, co? A jak se tam návštěvníci dostali? První tři se tam pravděpodobně dostali z výpisu nejnovějších článků na blog.cz, další dva pak ze zdi.

Líbil se Vám tento článek? Zapojíte se do projektu také?

Pište do komentářů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Desirée Lydon Desirée Lydon | Web | 25. srpna 2014 v 16:51 | Reagovat

Zajímavý projekt, ale ještě nevím, jestli se zapojím :) Yuri je nějaký blázen, pravděpodobně chce na sebe jenom upozornit.

2 asanita asanita | Web | 25. srpna 2014 v 16:54 | Reagovat

[1]:Díky za názor.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama