Nový školní rok

1. září 2014 v 19:25 | asanita |  Deník

Čím bych měla začít? Tak nejprve začnu asi tím, že se mi vždycky zdálo, že prázdniny utekly příliš rychle, teď to, ale poprvé vidím jinak. Stihla jsem navštívit spoustu míst, ať už za hranicemi, nebo u nás v tuzemsku. Užila jsem si spoustu zábavy, poznala nové lidi, přečetla spoustu knih a viděla hodně filmů. Nejvíce mě ale těší to, že jsem o prázdninách nezanedbávala svůj blog a snažila se plnit "cíle", které jsem si před prázdninami v TOMTO článku určila. V několika odstavcích se pokusím sepsat, jaké cíle jsem splnila a zároveň si nastavím další cíle. Vím, že tohle asi není dvakrát nejzajímavější článek, ale zároveň si myslím, že je někdy nějaké to ohlédnutí dozadu potřeba.


V již zmíněném článku je prvním cílem být v létě na blogu aktivní a s čistým svědomím můžu říct, že jsem aktivní v rámci možností opravdu byla. Zároveň, ale musím dodat, že když jsem se podívala na archiv, tak jsem zjistila, že jsem tak aktivní, jako v létě nikdy jindy nebyla a že jsem ve školních měsících většinou přidávala, jen tři články do měsíce a to se musí změnit. Odteď bude na blog zveřejněn nový článek minimálně jednou do týdne.

Pak jsem Vám slíbila, že zveřejním články: Hunger games síla vzdoru, Ďábel nosí Pradu (film) a Až za hranici 1. Kapitola. (Podle odkazů můžete poznat, že jsem tento bod částečně splnila.)

Dále jsem slíbila, že odtajním projekt, který jsme vymysleli já a Pavel a že se zapojím do nějaké výzvy (20 questions about the blog a Já pisálek). I tento bod jsem tedy splnila.

Do článku jsem ještě zveřejnila seznam knih, které chci v létě přečíst, myslím, že je to splněno, tak z poloviny. Posuďte sami (červeně jsou přečtené knihy, modře rozečtené knihy, černě knihy, které jsem ještě číst nezačala) …

1. Bohové Olympu Proroctví-Rick Riordan
2. Srdce ze zmrzliny-Cathy Cassidy
3. Erebos-U. Poznanski
4. Hunger Games síla vzdoru-Suzanne Collinsová
5. Bohové a Válečníci ostrov Bohyně-Michelle Paverová

Narazila jsem, ale ještě na další zajímavé knihy, na které budu chtít v budoucnu číst:

1. Série knih Divergence-Veronica Rothová
2. Můj život u sousedů-Huntley Fitzpatricková

Pokud máte rádi letní fotky, tak se máte na co těšit, protože již brzy na mém Instagramu najdete letní fotky. Chtěla bych upozornit na změny v rubrikách, konečně jsem do rubrik přidala rozcestníky, takže se tam už vyzná každý. (:D)

Na závěr bych chtěla poděkovat všem, co na můj blog zanechávali po celé léto komentáře. Moc to pro mě znamená.

Jaké léto jste měli Vy?

Pište do komentářů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama