Říjen 2014

20 questions about the blog-obecně

26. října 2014 v 9:31 | asanita |  20 questions about the blog

Po téměř dvou měsících jsem tu (konečně) s pokračováním mého projektu. Tentokrát budu odpovídat na otázky z části s názvem obecně. Upřímně mě docela mrzí to, že se do projektu kromě mě nikdo nezapojil, protože mi dalo celkem práci vymyslet všechny ty otázky, vytvořit ikonku atp. No nic, tak doufám, že se snad ještě někdo připojí. A teď už konečně mé odpovědi.

Erebos

22. října 2014 v 17:24 | asanita |  Knihy
Autor: Ursula Poznanski
Nakladatelství: Fragment
Počet stran: 318
Počet kapitol: 34

Nick Dunmore je obyčejný kluk, který hraje basketbal a chodí s kamarády ven. Jednoho dne si však všimne toho, že po škole kolují podivné balíčky. Po nějaké době už má balíček každý. Nickovi kamarádi přestávají chodit na tréninky basketbalu a do školy. Zkrátka se všichni kolem něj chovají divně. Tím, ale záhada nekončí, nikdo se nepřiznává k tomu, že balíček vlastní a dokonce ani neřekne, co v něm je.
Pak, ale i Nick dostane balíček, který doma dychtivě rozbalí. A co nevidí? Je v něm hra s názvem Erebos a netrvá dlouho, než si na hře vypěstuje závislost. Přitom si ani neuvědomuje, co s ním hra dělá: nutí ho plnit nesmyslné úkoly jako např. fotit něčí auto, či někoho sledovat a dále musí Nick říkat strašidelnému poslovi, co se děje ve škole, kdo co komu řekl atd. Po čase si ale uvědomí, že je hra chytřejší, než on sám. O co se snaží? K čemu jsou všechny ty úkoly, co se plní v realitě? Jaké je tajemství hry, která Vás může zničit?

Pro inspiraci 3

1. října 2014 v 17:54 | asanita a Pavel |  Tipy pro inspiraci

Je tu (opožděné) "zářijové" Pro inspiraci! Slíbila jsem, že tento projekt bude vycházet každý měsíc, což mě přivádí k tomu, že je prvního října a zářijový díl nikde… Doufám, že mou absenci článků (i projektu) chápete, přeci jen začala škola a všichni toho teď máme víc. Chci to ale počínaje tímto článkem napravit. Jako omluvu toho, že jste byli nuceni tak dlouho čekat, přináším celou várku inspirujících obrázků a hned dvě inspirující písně.
Těšte se…