20 questions about the blog-obecně

26. října 2014 v 9:31 | asanita |  20 questions about the blog

Po téměř dvou měsících jsem tu (konečně) s pokračováním mého projektu. Tentokrát budu odpovídat na otázky z části s názvem obecně. Upřímně mě docela mrzí to, že se do projektu kromě mě nikdo nezapojil, protože mi dalo celkem práci vymyslet všechny ty otázky, vytvořit ikonku atp. No nic, tak doufám, že se snad ještě někdo připojí. A teď už konečně mé odpovědi.


OBECNĚ

6. Kolik máte na svém blogu článků? Jste na to číslo hrdí nebo naopak?
Na svém blogu mám nyní (i s tímto článkem) zveřejněných přesně 43 článků. Jelikož mám blog založený od 23. 12. 2013, tak se z tohoto množství dá vypočítat, že jsem za měsíc průměrně zveřejnila zhruba čtyři články, takže jsem se nějak zvlášť nenadřela. Na druhou stranu by se, ale u mě dalo považovat za úspěch vůbec to, že jsem u blogu vydržela a že jsem se vůbec snažila zveřejňovat alespoň ty čtyři články měsíčně. Takže ano jsem na toto číslo hrdá, sice by počet článků mohl být i vyšší, ale stejně názor nezměním.

7. Co aktivita jste s ní spokojeni?
Jelikož má měsíc pět týdnů, tak jsem zveřejňovala článek zhruba ob týden. Nedělala jsem žádné velké blogerské pauzy ani odmlky, takže jsem se svou aktivitou spokojena. Ano přiznávám, někdy se mi opravdu psát nechtělo (blog je pro mě pořád jen koníček, takže se k tomu nutit nemůžu), tak jsem si nějakou dobu oddech dopřála, ale přeci jen se nejednalo o žádná velká pozastavování. Do budoucna bych chtěla přidávat článek opravdu každý týden, abyste na nový nemuseli tak dlouho čekat, ale na tom budu muset ještě zapracovat.

8. Jste členy nějakého klubu? Jaký máte názor na Autorský klub?
Jsem členek Klubu pisálků a do budoucna bych se chtěla přihlásit ještě do Duše pisálka (není to sice vyloženě blogerský klub, ale to nevadí).
A teď ten
Autorský klub. V první řadě si myslím, že je členství v tomto klubu rozhodně velká příležitost pro nahnání nových čtenářů a celkové zviditelnění Vašeho blogu, přeci jen mít články na titulce, o tom sní leckterý bloger. Pak je tu, ale druhá strana mince a to ta, že Autorský klub jako mnohé další kluby upadá a už to tam není, co bývalo a protože se do tohoto klubu opravdu chce dostat skoro každý bloger, tak je zde velmi malá šance, že budete přijati. Navíc jsou zde vidět kdejaké nejasnosti v přijímání nováčků. Mnohdy se tam totiž opravdu zajímavé a autorské blogy nedostanou, zatímco blogy, které mnohdy porušují podmínky či nejsou autorské se tam dostanou. Trochu nespravedlivé nemyslíte? Netvrdím ale, že jsou takové všechny blogy, které v tomto klubu jsou, to rozhodně ne! Vezměte si například takovou Hogretu, Dragell nebo Anniku to jsou opravdu kvalitní a autorské blogy, které do AK zaslouženě patří (samozřejmě je tam takových blogů mnohem víc, ale kdybych je zde měla všechny ty vyjmenovat, tak by mi na to celý tento článek asi nestačil). Ne o všech blozích, které v Autorském klubu jsou se to, ale bohužel dá říci.

Líbil se Vám článek? Co si o AK myslíte Vy?

Pište do komentářů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama