Deník

Co je nového?

9. března 2015 v 20:33 | asanita

Ano uhodli jste správně, tohle je ten dlouho zmiňovaný článek o novinkách, ve kterém Vás hodlám obeznámit s tím, co se poslední dobou s blogem dělo a co s ním budu provádět dál. Článek jsem měla v plánu sepsat už dříve, ale nebyla na něj nálada ani čas, a tak jste na něj museli čekat až doteď. Nyní jsem se k tomu ale naštěstí dokopala a díky tomu ho tady máte. Dal by se rozdělit do tří částí s názvy Kde všude mě nově najdete, Soutěže do kterých se chci zapojit a dále také to, co Vás asi zajímá nejvíce Povídky na kterých pracuji. Článek je tedy takový informační, ale snad to nevadí.

23.12.2014 Jako první narozeniny blogu

23. prosince 2014 v 18:25 | asanita

Měsíc za měsícem ubíhá a najednou jsou tu první narozeniny blogu. Co všechno se ale s blogem po jeho založení dělo? A jakou měl blog návštěvnost? Na to všechno se můžete podívat právě teď!

Nový školní rok

1. září 2014 v 19:25 | asanita

Čím bych měla začít? Tak nejprve začnu asi tím, že se mi vždycky zdálo, že prázdniny utekly příliš rychle, teď to, ale poprvé vidím jinak. Stihla jsem navštívit spoustu míst, ať už za hranicemi, nebo u nás v tuzemsku. Užila jsem si spoustu zábavy, poznala nové lidi, přečetla spoustu knih a viděla hodně filmů. Nejvíce mě ale těší to, že jsem o prázdninách nezanedbávala svůj blog a snažila se plnit "cíle", které jsem si před prázdninami v TOMTO článku určila. V několika odstavcích se pokusím sepsat, jaké cíle jsem splnila a zároveň si nastavím další cíle. Vím, že tohle asi není dvakrát nejzajímavější článek, ale zároveň si myslím, že je někdy nějaké to ohlédnutí dozadu potřeba.

Konečně prázdniny

2. července 2014 v 17:28 | asanita

Útrpné a dlouhé hodiny ve školních lavicích skončily a na paměť toho všeho, co jsme prožili nám byl předán onen list papíru, který by nebyl ničím zvláštní a možná by ani dokonce nestál za povšimnutí, kdyby na něm nebylo napsáno slovo Vysvědčení.
 
 

Reklama