Moje názory

Když Vám píseň otevře oči

14. července 2014 v 19:42 | asanita


Viděli jste to někdy?

Pokud ne, tak si jedno z toho rozhodně pusťte. Možná to i Vám otevře oči. Jde o to, že kácení deštných pralesů je špatné. Ne, opravdu si nemyslím, že by někdo z Vás, kdo čte tento článek někdy deštné pralesy kácel. Možná Vám celá ta věc také vadí. Proč s tím tedy něco neuděláme? Proč jen tak nečinně přihlížíme, jak se tento skvost, který se tvořil miliony let ničí? Copak toho lidstvo nezničilo už dost? To opravdu chceme zničit i tohle?

Knihomolství

14. dubna 2014 v 17:41 | asanita
Pokud jsi opravdu knihomol, tak hltáš jednu knihu za druhou a někdy se do knižního světa tak ponoříš, že úplně přestaneš vnímat okolní svět a naprosto soucítíš s hrdiny, kteří zažívají nevšední dobrodružství, lásku, touhu i strasti a zážitky běžného života.

Dokonalost

12. dubna 2014 v 10:48 | asanita
Už to slovo DOKONALOST zní tak dokonale, tak precizně, tak perfektně a luxusně. Je to deset písmen, které ve Vás vzbudí pocit, že se všechno podařilo perfektně, vyloženě dokonale. Je ale vše, co vypadá dokonale opravdu dokonalé?

Televize Déčko

24. března 2014 v 18:23 | asanita
Je to už celkem dlouho, co tato televize začala vysílat. Za tu dobu si získala spoustu příznivců (hlavně mladších dětí), ale i odpůrců (hlavně starších dětí). Je to tím, že si ti starší myslí, že na Déčku dávají jen samé pořady pro malé děti, proto ztratí chuť se na tento pořad podívat už předtím, než ho vůbec zapnou. Znám i spoustu starších dětí (11-13 let), které se na některé pořady na Déčku dívají, ale většinou se bojí je doporučit kamarádům ze třídy, protože se děsí toho, že by se jim posmívali. Já se na Déčko dívám celkem ráda, protože je tam spoustu skvělých pořadů o kterých ostatní neví, že vůbec existují, proto bych Vás s některými ráda seznámila.

Pátek třináctého

23. prosince 2013 v 19:14 | asanita

Nechápu všechny ty strachy okolo pátku třináctého. Pátek je můj nejoblíbenější den, protože začíná víkend a číslo 13 patří k mým oblíbeným. Nesnáším ty strachy a mluvení o tom, že se v pátek třináctého stane něco hrozného či nevysvětlitelného. Vždyť je to den jako každý jiný! Mě ani nikomu z mích kamarádů nebo známých se nic strašného nebo zlého nestalo. Rozhodla jsem se najít na internetu něco, co by mi pomohlo zjistit, proč se k tomuto dni tyto pověry vážou.

Vesmír

23. prosince 2013 v 19:01 | asanita
Vesmír je vlastně takové velké neznámo plné galaxií, hvězd, komet, měsíců, planet, asteroidů, meteoritů a kdo ví čeho všeho ještě. I když jsme toho už spoustu objevili, tak to není ještě zdaleka všechno. Nevíme, jestli je vesmír konečný či nekonečný a pořád ještě nebyl žádný člověk na Marsu.
 
 

Reklama