Ostatní články

Moje oblíbené citáty

10. května 2015 v 17:29 | asanita
Už delší dobu shromažďuji citáty, které mě něčím zaujaly. Některé mě nekonečně uchvacují svou myšlenkou, jiné mi dodávají sebedůvěru a ten zbytek prostě jen vykouzlí úsměv na tváři. Proto bych se o ně chtěla prostřednictvím tohoto článku s Vámi podělit, určitě pár z nich už znáte, ale jiné pro Vás jistě budou novinkou. K citátům jsem se snažila dopisovat autora, u některých to ale bohužel nešlo a přece jenom napsat do závorky "Neznámý autor" vypadá dost zvláštně, takže jsem u těchto citátů nechala toto místo prázdné. Ke čtení si doporučuji pustit píseň níže, budete mít z citátů úplně jiný pocit.

10 povídek z blogového světa, které stojí za to

3. května 2015 v 19:27 | asanita
Přepadla mě nostalgická nálada a jen tak jsem si brouzdala internetem, když jsem narazila na blog Mrs. Writer, který je už delší dobu neaktivní. Asi tak před rokem jsem u ní četla jednu takovou pěknou povídku s názvem Šedá Eminence. Vzpomněla jsem si na ni a zkusila jsem ji na jejím blogu znovu najít. Jistě, že se mi to podařilo a již podruhé jsem si povídku přečetla. Vyvolala ve mě touhu nalézt další povídky, které jsem "kdysi dávno" četla a líbily se mi. Myslím, že jsem jich našla docela hodně a chtěla bych se o ně spolu s Vámi v tomto článku podělit.

Poklad u Zlaté hory

29. července 2014 v 17:49 | asanita
Daleko od jižního Mexika, na malém ostrůvku, spočívá spoustu zelených hor, které skrývají zlato o kterém se mnohým z nás, ani nesnilo. Těmto horám se proto přezdívá Zlaté hory. Při východu slunce se toto místo mění v nejkrásnější na světě. Na druhou stranu zde při marném hledání pokladu již spoustu dobrodruhů zemřelo. Podaří se tomuto mladíkovi poklad konečně dobýt?

Něco o mně

1. června 2014 v 16:55 | asanita
Adminka: asanita
Blog založen: 23. 12. 2013
Typ blogu: Literatura

Nejlepší hry pro Android

13. dubna 2014 v 19:05 | asanita
Tablet a mobil. Nerozlučná dvojice, která se navzájem doplňuje. Většina tabletů a mobilů má operační systém Android. Pro Android je typický obchod Play, na kterém si můžete stahovat různé aplikace a hry. Některé jsou za peníze, některé jsou zdarma. V tomto článku se budu věnovat free hrám na tablet a na mobil, které stojí za to si zahrát.

Sedm nejlepších online her 2

15. února 2014 v 12:48 | asanita
Přináším Vám pokračování recenze Sedm nejlepších online her. Výběr online her bude hodně pestrý, takže si v článku určitě nějakou svoji online hru najdete. V článku se také vyskytne pár skvělých sportovních her. Z toho vyplývá, že se máte opravdu na co těšit.

Sedm nejlepších online her

7. února 2014 v 15:53 | asanita
Když máte dlouhou chvíli, tak si můžete zahrát nějakou online hru. Stránek, na kterých můžete online hry hrát existuje dnes už spoustu, ale které online hry jsou vážně dobré a stojí za to si zahrát? Přináším Vám sedm méně i více známých tipů na zahrání. Všech sedm her vyjde ve dvou článcích v prvním (v tomhle) budou první tři nejlepší online hry a ve druhém bude celý zbytek (tedy další čtyři hry). Druhý článek vyjde zhruba do dvou týdnů. Původně jsem chtěla nechat vyjít všech sedm recenzí v jednom článku, ale po přečtení mi došlo, že by byl článek moc dlouhý a nezáživný, tak jsem se rozhodla je takhle rozdělit. Doufám, že se Vám i tak budou oba články líbit a přeji příjemné počtení.

Jessie

6. února 2014 v 18:06 | asanita
Jessie je seriál, který se vysílá každý den na Disney Chanel. Tento seriál patří do žánru rodinné komedie. Je to takový oddechový pohodový seriál, který si po těžkém dnu zapnete, zasmějete se a ani u něj nemusíte moc přemýšlet.

Gran Turismo

23. prosince 2013 v 10:08 | asanita
Očima autorky:
Všeobecně se říká, že holky na závodní hry moc nejsou, u mě to ale zas tak jednoduché nebylo, protože mě vždy bavilo dívat se na ostatní, jak sviští po silnici plnou rychlostí a ze všech sil se snaží být první.
Tak jsem jednou zkusila jednu závodní hru na PC, ale vždy jsem se buď vysekala a nebo jsem se blížila hlemýždím tempem k cíli. Později jsem vyzkoušela další podobné hry, ale výsledek byl stejný.
Teprve pak jsem dostala k Vánocům PSP a později i hru Gran Turismo. Hned jak jsem hru dostala, šla jsem si ji netrpělivě vyzkoušet, nečekala jsem sice, že by byl výsledek jiný než u her předchozích, ale zkusit jsem to musela, první závod jsem dojela na posledním místě, ale když jsem si vybrala jinou trať, tak jsem hned byla první, proto jsem si hru Gran Turismo oblíbila. Můžete si zkoušet nové tratě s jinými auty a vybrat si co Vám sedí. Není to jako s hrami na kterých máte na výběr jen jednu trať, je to mnohem jiné.
 
 

Reklama