Tipy pro inspiraci

Pro inspiraci 9

19. dubna 2015 v 16:30 | asanita a Pavel

Jak se tak dívám, tak Pro inspiraci vychází čím dál tím později a později! Lámu rekordy. :-) Doufám, že je to naposledy a od teď se bude tato situace jen zlepšovat. Mám pro Vás ale i nějaké novinky můj blog má založen profil na Ask.fm, kam mi můžete pohodlně klást otázky (vůbec při tom nevadí, že tam nemáte založený profil) a já Vám na ně budu odpovídat. Pak jsem také dočetla Hledání Aljašky (recenzi už mám rozepsanou) a napsala další báseň, která se ale musí bezpodmínečně zveřejnit až po přidání recenze již zmiňované knihy (nesnažte se pochopit proč, časem se to dozvíte). Jinak bych Vám také chtěla poděkovat za pěkné komentáře u básně Hledači štěstí, kterých si moc vážím. Teď už ale raději přejděme k obrázkům, protože jsem se v tom úvodu celkem rozepsala a do konce ho určitě přečetli jen Ti nejodvážnější (:D).

Pro inspiraci 8

8. března 2015 v 12:58 | asanita a Pavel

Vítám Vás u nového, tentokrát už osmého Pro inspiraci! Vím, že vychází o trochu později než by mělo, ale mám pro to dobrý důvod, byla jsem totiž na Lyžařském výcviku, kde byla Wifi (a signál obecně) téměř nedosažitelná. Nic jsem si ale naštěstí nezlomila a nyní už jsem plná elánu zpět (:D). Hned zítra se pokusím zveřejnit informační článek o tom, co chystám a připravuji. Teď ale nepředbíhejme a raději si užijme novou nálož inspirativních fotek.

Pro inspiraci 7

17. února 2015 v 18:20 | asanita a Pavel

V tento den vychází historicky nejopožděnější Pro inspiraci! Asi by Vás zajímalo jak se mi to povedlo, co? No nic fotky jsem dostala, instrukce také, akorát se mi vůbec nechtělo ten článek napsat, dnes už mi ale došla trpělivost a řekla jsem si, že ten článek prostě napíšu! Vím, že jsem byla dlouhou dobu neaktivní, mám ale rozepsané ještě další tři články (z toho je jeden takový informační), takže se máte na co těšit. Teď už ale k fotkám.

Pro inspiraci 6

11. ledna 2015 v 15:30 | asanita a Pavel

S mírným zpožděním je zde nové Pro inspiraci! Tentokrát ve vánočním speciálu. Fotky jsou o něco více zimní (i když to venku jako zima moc nevypadá :D), doufám tedy, že ve Vás díky tomuto článku, alespoň trochu zimní náladu přivoláme.

Pro inspiraci 5

30. listopadu 2014 v 12:35 | asanita a Pavel

Měsíc uběhl jako voda a jsem tu s dalším tentokrát už pátým Pro inspiraci! Tentokrát dokonce i ve včasném termínu . Fotek je zde požehnaně, někdy se až divím, co všechno Pavel nenajde (:D). Jinak bych chtěla poděkovat Vám všem, kdo tento projekt podporujete, nebo pod ním jen komentujete, ukazujete tím, že Vás tento projekt zajímá a že má smysl v tom všem pokračovat. A teď dost řečí, jdeme na to.

Pro inspiraci 4

2. listopadu 2014 v 13:12 | asanita a Pavel

Začíná se stávat zvykem, že je Pro inspiraci zveřejňováno ob měsíc (budu s tím muset něco udělat). O to víc si ale vážím těch, kteří na nový díl tohoto projektu trpělivě čekají.

Pro inspiraci 3

1. října 2014 v 17:54 | asanita a Pavel

Je tu (opožděné) "zářijové" Pro inspiraci! Slíbila jsem, že tento projekt bude vycházet každý měsíc, což mě přivádí k tomu, že je prvního října a zářijový díl nikde… Doufám, že mou absenci článků (i projektu) chápete, přeci jen začala škola a všichni toho teď máme víc. Chci to ale počínaje tímto článkem napravit. Jako omluvu toho, že jste byli nuceni tak dlouho čekat, přináším celou várku inspirujících obrázků a hned dvě inspirující písně.
Těšte se…

Pro inspiraci 2

24. srpna 2014 v 14:05 | asanita a Pavel

Jsme tu s novým dílem tohoto projektu. V dnešním díle máme nově i inspirující píseň. Jinak chci upozornit, že obrázky vybíral jen sám Pavel. Obrázky jsou vtipné, třeba se i zasmějete. Budete si možná myslet, že se na tyto obrázky nedá nic vytvořit, ale opak je pravdou, když se alespoň trochu zamyslíte, tak může vzniknout zajímavá a originální tvorba, kterou jen tak někdo mít nebude! Takže se máte na co těšit. Jinak pokračování tohoto projektu se dočkáte někdy na konci září. Pokud něco vytvoříte, tak prosím dejte odkaz do komentářů! Jdeme na to.

Pro inspiraci 1

5. července 2014 v 12:31 | asanita

Jak už jsem Vás informovala v minulém článku, tak s Pavlem pracuji na zajímavém projektu a ten projekt je konečně tady s názvem Pro inspiraci 1.
Dohodli jsme se, že já budu psát doplňkový text a on bude hledat na internetu různé inspirující obrázky. V tomto prvním díle se, ale Pavel jaksi zdržel, takže ho budu dělat celý já. Nebojte se do dalšího dílu ho naplno angažuji (:D).
 
 

Reklama